#1 02-02-2009 12:17:41

Skandal

Dziki pies

Zarejestrowany: 02-02-2009
Posty: 7
Punktów :   

gildia

mam kilka prpopzycji na temat wygladu gildii a wiec
1.powinny powstac funkcje np. skarbnik magazynier puki co te dwie sa potrzebne sprobuje pokazac wam zalety

skarbnik- ostatnim czasem grajac zobaczylem przypadkowo na ryneczku zbroje +8 dla woja od 61 lew z 3 kamykami wszystako fajnie zdazaja sie takie przedmioty tylko ze gosc chcial za nia 1kk niesyety nie mialem:( majac skarbnika gildii (postac bedaca tylko w miescie pod nadzorem kilku graczy moze to byc 1 lew nieistotne) mamy mozliwosc szybkiego zakupu fajnych zeczy a zdazaja sie gafy ludzi wystawiajajacych ekwipunek na sell

magazynier- tu rowniez proponuje zrobik kilku np ninja woj albo zbrojmistrz platnerz od pierdul ulepszaczcz wiecie o co chodzi jak dla mnie sprzedanie zbroi ktora mam obecnie dla obcych jest oslabieniem dla calej gildii wole przekazac ja do magazynu dla pokolen pewnie sie spytacie co z kasa hmmm albo z kasy gildii czyli skarbnik pokrywa albo z magazynu bierzesz nowe potrzebne na dany lew jedyni co beda kopani po dupsku to nasi liderzy i oni powini dostawac kase ktora my zbierzemy aby robic nowe itemki

powinnismy zrobic jakis jeden dzien expa czyli mocna ekipa powinna zrobic pt i tych slabszych ciagnac do gory ile sie da (wogule powinnismy starac sie grac w pt gildyjnych)

puki co to tak na szybkiego czy sie uda nie wiem sprubowac warto

Offline

 

#2 02-02-2009 21:18:51

KiGi7

Dziki pies

Zarejestrowany: 02-02-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: gildia

Jestem za pomysłami Skandalla a Mariusz też powinien sie zgodzić

Offline

 

#3 03-02-2009 18:46:37

Afrodytecja

Król skorpion

Zarejestrowany: 02-02-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: gildia

nom musze przyznać ze jak Kobe mnie podexpił w v1 to fajnie szla kuleczka.A więc fajnie by było gdybyśmy troche podexpili niskie lvl między innymi mnie xD

Offline

 

#4 03-02-2009 19:44:44

moon2008

Dziki pies

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 03-02-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: gildia

Świetne pomysły, tylko trzeba dokładnie przemyśleć organizację skarbnika i magazyniera. A co do wspólnego expienia to ja się piszę już dziś Nie ukrywam że przydałaby mi się pomoc.

Offline

 

#5 05-02-2009 10:01:39

Afrodytecja

Król skorpion

Zarejestrowany: 02-02-2009
Posty: 21
Punktów :   

Re: gildia

heh skarbnikiem jest przecież Sabina a nad magazynierem sie pomysli

Offline

 

#6 05-02-2009 10:14:45

Student

Głodny wilk

Zarejestrowany: 05-02-2009
Posty: 13
Punktów :   

Re: gildia

ja proponuje pod expic szamanow w pierwszej kolejnosci zeby byly dobre buffy w gildi a co do pt to jest prawie codziennie kiedys robilismy na bo a teraz siedzimy w dt jezeli jest ktos chetny to pisac na metinie

Offline

 

#7 05-02-2009 11:16:57

moon2008

Dziki pies

Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 03-02-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: gildia

Student na pewno się do ciebie zgłoszę, potrzebuję pomocy i w dodatku jestem szamanką

Offline

 

#8 06-02-2009 19:17:31

FlowerSabi

Administrator

Zarejestrowany: 06-02-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: gildia

A wiec tak :
- powstanie regulamin gildii na który potrzebuję tutaj osobną zakładkę- co będzie to informacją stałą dla graczy ( info o rekrutacji nowych, obowiązkowe składki, zasady, info o pt na Bo lub w DT itp)
- Co do Skarbnika i tego Magazyniera hmm słuchajcie - każdy zaopatruje się we wszystko sam. 1,5kk za noc w DT idzie nazbierać z kasy i itemków które tam wpadają. Mieliśmy już sympatycznego z pozoru oszusta w gildii który na szczęście sam odszedł bo wiedział że chciał mnie naciągnąć na 2kk za dykte.
- Materiały stałe jakie są potrzebne do dalszej budowy to już pewnie Wam się po nocach śnią, ale przypomnę: DYKTA, KAMIEŃ FUNDACYJNY, PIEŃ - w ilościach po 20-30 sztuk potrzebne i oczywiście kasa której niestety ze składek wyszło tylko 6,9kk a ziemia kosztowała 70kk domek 20kk i kowal 20kk
- I mam taką jedną małą prośbę- ograniczmy niepotrzebne zawracanie głowy drugiej osobie zwracając się do niej o jakies głupstwo. Ja za same koperty z boku i odpisywanie na nie ,straciłam już może z kulke lub dwie expa a Wiecie ,że czym wyżej tym trudniej. Jak pisać do kogoś to konkretnie na temat i będzie git.

Offline

 

#9 06-02-2009 19:36:31

FlowerSabi

Administrator

Zarejestrowany: 06-02-2009
Posty: 3
Punktów :   

Re: gildia

Informacja odnośnie podanej kwoty 6,9kk dotyczy ostatniej składki HASŁO "NA KOWALA" Wcześniejsze wydatki przy zakupie ziemi i domku pokryło kilka osób ( nie będę wyliczać ale ONI wiedzą :-) ) Te osoby również dostarczyły bardzo wiele materiałów potrzebnych do budowy - bez tego byśmy nie ruszyli. Dziękuję bardzo Wszystkim za wkład i współpracę a przedewszystkim za własną inicjatywę i zaangażowanie.

Offline

 

#10 07-03-2009 15:13:17

Sylvill

Dziki pies

Zarejestrowany: 30-01-2009
Posty: 6
Punktów :   

Re: gildia

Sądzę, że możemy wrócić do tej propozycji Skandala. Nasz cel został osiągnięty czyli kowal i alchemik. Codziennie z nich zarabiamy sporo kasy a to bardzo pożyteczny pomysł.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wigry.pun.pl www.fragnatic.pun.pl www.gamershell.pun.pl www.fairplayy.pun.pl www.tinq3.pun.pl